wampirzy lifting

wampirzy lifting

wampirzy lifting, jest metodą z obszaru medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w ciało pacjenta pacjenta osocza otrzymanego z jego krwi. Procedura ta stosuje normalną zdolność organizmu do samoregeneracji.

Wampirzy lifting – na czym polega

Przed rozpoczęciem wykonania wampirzego liftingu bierze się krew od pacjenta, oraz następnie odwirowuje w szczególnej maszynie, by oddzielić osocze. Na punkt zabiegu stosuje się krem przeciwbólowy. Później osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, tym samym za pomocą iniekcji. Wolno je inaugurować na większym obszarze albo mniejszym. W miejscu nakłucia aktywizowane są procesy renowacji, wobec tego między innymi synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i w wyższym stopniu naciągnięta.
Choć na ogół wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma ścisłej reguły, jaka mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on także działanie profilaktyczne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki skóry. Pacjenci często analizują, bądź jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, dlatego że substancję podaje się głębiej, pomimo tego jest skuteczny w wielu kłopotach, nie tylko cery twarzy oraz przy wypadaniu włosów mówi doktor, anestezjolog oraz lekarz medycyny estetycznej, którego pytamy o szczegóły tego zabiegu oraz możliwe wyniki.

Biostymulacja komórek

za pomocą osocza bogatopłytkowego wykorzystuje zdolności organizmu do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych czynników wzrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dajemy znak komórkom własnego organizmu oraz uruchamiamy je do rewitalizacji. Płytki krwi aktywizują fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, aktywują komórki macierzyste do namnażania oraz wspierają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

No Comments

Post A Comment