usuwanie zmarszczek Wrocław

usuwanie zmarszczek Wrocław

Niesłychanie skutecznym i błyskawicznym w działaniu preparatem wykorzystywanym w zabiegach usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w naszej skórze. Na skutek swoim cechom zatrzymującym wodę, wpływa na zachowanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wraz z wiekiem w skórze zaczyna go brakować, czego efektem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega wobec tego na uzupełnieniu zaginionego w skórze kwasu hialuronowego.

Procesy starzenia

Z biegiem lat zwyczajne proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, oraz ich widzialnym efektem są zmarszczki będące nierzadko przyczyną niskiej samooceny oraz złego samopoczucia. Cera traci elastyczność, napięcie, wiotczeje przede wszystkim na skutek straty wody oraz osłabienia włókien kolagenowych, spadku produkcji elastyny i substancji nawilżających. Z przeciekiem lat maleją dodatkowo procesy regeneracyjne nowe komórki powstają coraz wolniej, ustaje tworzenie włókien kolagenowych. Całość powoduje, że w niektórych miejscach karnacja przestaje być wystarczająco napięta, co przejawia się tworzeniem zmarszczek oraz uwidacznianiem linii mimicznych. Czynnikami, które dodatkowo przyspieszają proces starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, napięcie, dieta skąpa w składniki mineralne, promieniowanie UV, palenie szlugów.

Usuwanie zmarszczek

Gdy styczność ze plisami grawitacyjnymi, do walki wkracza sprzęt ujędrniający skórę gdyż dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji względnie wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o likwidowaniu zmarszczek takimi metodami. Napełniacze to gęsty kwas hialuronowy a w związku z tym czynnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, jaki podaje się w miejsce wgłębienia cery by ją unieść. To uniesienie powoduje spłycenie zmarszczki oczywiście na pewien określony okres.

No Comments

Post A Comment