Jakie wady i zalety możemy odnaleźć w różnego rodzaju piecach centralnego ogrzewania?

Jakie wady i zalety możemy odnaleźć w różnego rodzaju piecach centralnego ogrzewania?

Możemy dostrzec niemało rodzajów pieców centralnego ogrzewania, każdy spośród z nich posiada swoje wady oraz zalety a od klienta zależy którą spośród tych instalacji ma zamiar wybrać dla swojego domu.

Rodzaje pieców centralnego ogrzewania:

Kotły gazowe

– Są najpopularniejszą metodą ogrzewania pomieszczeń w domach jednorodzinnych. Pozwalają one na uzyskanie optymalnej temperatury oraz są intuicyjne oraz proste w obsłudze. Kotły te nie wytwarzają żadnego rodzaju zanieczyszczeń jak również są bardzo proste w późniejszej rozbudowie. Koszt takiego kotła może wahać się w granicach od blisko 5000 do aż 15000 złotych,

Piece na pellet

– Są rodzajami pieców, które to coraz w wyższym stopniu zyskują na popularności, posiadają one bardzo niskie koszty użytkowania, są one uzbrojone w duże zbiorniki paliwowe oraz podajniki tegoż paliwa wprost do komory spalania. Koszt kupna takowego pieca kalkuluje się na kwotę z rzędu od 6000 do 8000 złotych,

Piece na ekogroszek

– Są rodzajami pieców nadzwyczaj ekologicznych, wpisują się one idealnie w wizję domów przyjaznych dla środowiska. Ma on nader niską zawartość siarki i popiołu, jest on także niewiarygodnie nieskomplikowany w obsłudze, nie wymaga on specjalnej wiedzy na temat pieców a cena takowego urządzenia mieści się w zakresie od blisko 6000 do niecałych 8000 złotych co powoduje iż cena takowych pieców jest bardzo atrakcyjna natomiast równolegle będzie przyjazna dla środowiska.

Promocja firmy produkującej kotły do centralnego ogrzewania

Nasza firma Instali jest ekspertem w dziedzinie ogrzewania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, oferujemy wiele rodzajów pieców centralnego ogrzewania aby tylko zrealizować wymagania naszego klienta, jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie i gwarantujemy naszym klientom niezawodność, jakość oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.

No Comments

Post A Comment