Jakie wady i zalety możemy odnaleźć w różnego rodzaju piecach centralnego ogrzewania?

Jakie wady i zalety możemy odnaleźć w różnego rodzaju piecach centralnego ogrzewania?

Możemy dostrzec niemało rodzajów pieców centralnego ogrzewania, każdy spośród z nich posiada swoje wady oraz zalety a od klienta zależy którą spośród tych instalacji ma zamiar wybrać dla swojego domu.
Rodzaje pieców centralnego ogrzewania:
• Kotły gazowe – Są najpopularniejszą metodą ogrzewania pomieszczeń w domach jednorodzinnych. Pozwalają one na uzyskanie optymalnej temperatury oraz są intuicyjne oraz proste w obsłudze. Kotły te nie wytwarzają żadnego rodzaju zanieczyszczeń jak również są bardzo proste w późniejszej rozbudowie. Koszt takiego kotła może wahać się w granicach od blisko 5000 do aż 15000 złotych,
• Piece na pellet – Są rodzajami pieców, które to coraz w wyższym stopniu zyskują na popularności, posiadają one bardzo niskie koszty użytkowania, są one uzbrojone w duże zbiorniki paliwowe oraz podajniki tegoż paliwa wprost do komory spalania. Koszt kupna takowego pieca kalkuluje się na kwotę z rzędu od 6000 do 8000 złotych,
• Piece na ekogroszek – Są rodzajami pieców nadzwyczaj ekologicznych, wpisują się one idealnie w wizję domów przyjaznych dla środowiska. Ma on nader niską zawartość siarki i popiołu, jest on także niewiarygodnie nieskomplikowany w obsłudze, nie wymaga on specjalnej wiedzy na temat pieców a cena takowego urządzenia mieści się w zakresie od blisko 6000 do niecałych 8000 złotych co powoduje iż cena takowych pieców jest bardzo atrakcyjna natomiast równolegle będzie przyjazna dla środowiska.
Nasza firma Instali jest ekspertem w dziedzinie ogrzewania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, oferujemy wiele rodzajów pieców centralnego ogrzewania aby tylko zrealizować wymagania naszego klienta, jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie i gwarantujemy naszym klientom niezawodność, jakość oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.

No Comments

Post A Comment