Implanty Wrocław

Implanty Wrocław

Jeśli potrzebujecie przeprowadzić zabieg zwiększania biust oraz równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie jest go za wiele. Sugerujemy skorzystać z innowacyjnej metody podnoszenia piersi tłuszczem własnym.
Dzięki oryginalnej technice, która była poddana precyzyjnym badaniom klinicznym, można zwiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Fachmani

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku poprawi brzuch. Fachowiec od implantów piersi niekoniecznie przeprowadzi doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się przeznaczyć czas na znalezienie specjalisty w tej części ciała, która ma być korygowana. Tu sporo czynników wpływa na maksymalnie zadowalający rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi kompleksami. Wykreowaliśmy śmiałą filozofię działania, starając się bezkonfliktowo powiązać medycynę i sztukę. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość funkcjonowania wielu osób.

No Comments

Post A Comment