dekoracje na ścianę

dekoracje na ścianę

Ozdoby ścienne
Idea na ścianę – dekoracje ścienne to doskonały pomysł na zapełnienie wyjątkowej przestrzeni. Stosując naklejki ścienne, zdołamy „umieścić” do wnętrza meble jakie w ogóle nie absorbują miejsca, a tapety typu 3D do złudzenia będą udawały tkaniny, regał z książkami czy trójwymiarową zabudowę.
Pomysł na ścianę: tapeta, nalepka, tapicerka a może kamień?

Najpopularniejszy pomysł na ścianę to cały czas tapety. Wybór wzorów jest ogromny: od klasycznych flokowanych, poprzez współczesne połyskujące srebrem i złotem, aż do fototapet, dlatego każdy ma szansę na wymyślenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Podobną popularnością charakteryzuje się cegła na ścianie Równie dobrze wyglądają zostawione w swojej podstawowej formie kiedy pomalowane na biało bądź szaro. http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz bardziej modną ozdobą ścienną staje się tapicerka. Z podgłówków łóżek pikowana tapicerka pierw dopadła ścianę w sypialni za łóżkiem żeby aktualnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów oraz w przedpokojach przy wygodnych siedziskach. Jako przeciwwaga do delikatnej i przytulnej tapicerki we wnętrzach pojawia się twarda i bezbarwna płyta OSB. Jednak we wnętrzach w typieklasycznym niepodzielnie panuje sztukateria oraz boazeria sztukateryjna.

No Comments

Post A Comment